Dodany: 2018-03-14 13:14:35
 

Zakładanie implantów

implanty olsztyn, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił jeden, albo dwa zęby. Dzięki takiej opcji nie musimy już dłużej wstydzić się ubytków. Oczywiście wstawienie implantów, to nie taka łatwa sprawa.

Najpierw musimy wyleczyć wszystkie zęby, aby móc skorzystać z takiej usługi. Próchnica czy zapalenie dziąseł, to stany w których implanty Olsztyn nie mogą być wstawiane. Każdy stomatolog zanim podejmie się jakichkolwiek działań powinien przeprowadzić dokładny wywiad, badanie ogólne i w razie potrzeby szczegółowe. Dopiero po tym może zakwalifikować pacjenta do zabiegu, albo skierować go na leczenie na przykład zaawansowanej próchnicy.

Sam proces wstawiania implantu jest dość skomplikowany i jego pierwsza część trwa około pół roku. Dopiero po zakończonym etapie wgajania można przejść do dalszych działań związanych z wykonywaniem uzupełnień. Później wymagane są okresowe kontrole, które pozwalają monitorować stan implantu oraz szybko reagować w razie jakichkolwiek uszkodzeń.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zakładanie implantów
Nick: