Dodany: 2018-03-20 13:55:42
 

Wielka zmiana w życiu

Niektórym pacjentom wydaje się, że implanty olsztyn są cudownym rozwiązaniem, które na zawsze odmieni ich życie przez wypełnienie ubytków w uzębieniu. Wielu z nich po roku czy dwóch wraca zawiedzionych do gabinetu stomatologicznego, ponieważ odczuwają dyskomfort i ból związany z implantem.

Dlaczego tak się dzieje? W większości wypadków jest to związane z nieutrzymywaniem odpowiedniej higieny jamy ustnej oraz brakiem wizyt kontrolnych. Pierwsza kwestia prowadzi do zapalenia dziąseł, próchnicy prawdziwych zębów, co wpływa negatywnie na całą jamę ustną oraz implant, który jest wrośnięty w kość. Dlatego tak ważne jest, aby nie wpadać po zabiegu w euforię i cały czas dbać o zęby, aby cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Natomiast podczas regularnych kontroli stomatolog jest w stanie wychwycić nawet najmniejsze nieprawidłowości w wypełnieniu, a wtedy można zacząć reagować zanim jeszcze będzie konieczne usunięcie implantu. Podsumowując, implanty Olsztyn, to świetne rozwiązanie, ale pacjent musi pamiętać, że sam zabieg, to dopiero początek długiej drogi do hollywoodzkiego uśmiechu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wielka zmiana w życiu
Nick: