Dodany: 2018-03-20 13:59:39
 

Kiedy nie możemy wstawić implantów?

Przykrą informacją, która z pewnością zawiedzie część pacjentów jest fakt, że implantów zębowych nie można wszczepiać, kiedy osoba jest przewlekle chora. Są jednostki chorobowe, które zupełnie wykluczają możliwość uzupełnienia ubytków w uzębieniu.

Tak samo okres ciąży jest stanem wyjątkowym dla organizmu kobiety i nie jest możliwe przeprowadzenie w tym okresie zabiegu wszczepienia implanty olsztyn. Oczywiście jest to związane z dobrem pacjenta. Zabieg implantologiczny nie jest mocno inwazyjny, ale jeśli istnieją przeciwwskazania, to zdecydowanie powinno się odczekać do momentu, aż osoba chora powróci do zdrowia czy też w przypadku kobiet, aż urodzą dziecko.

Takie postępowanie stomatologów jest zupełnie zrozumiałe i wynika z troski o nasze zdrowie, więc powinniśmy z pokorą przyjąć informacje o odmowie przeprowadzenia zabiegu i poczekać z implanty Olsztyn, aż będziemy mogli przystąpić do ich wszczepienia bez niepotrzebnego narażania swojego życia oraz zdrowia. Czasami bardziej zależy nam na dobrym wyglądzie, niż na własnym zdrowiu, a takie podejście może być dość niebezpieczne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy nie możemy wstawić implantów?
Nick: