Dodany: 2018-03-22 13:21:19
 

Źródła przebarwień

Źródłem przebarwień na zębach mogą być zarówno czynniki zewnątrzpochodne, jak i wewnątrzpochodne. Napoje, które pijemy niemal codziennie mogą powodować plamy na zębach, szczególnie kawa pozostawia po sobie nieestetyczne ślady, których nie pozbędziemy się zwykłym szczotkowaniem i pastą.

Konieczne jest wybielanie zębów olsztyn, które profesjonalnie przeprowadzi stomatolog w gabinecie. Nie musimy rezygnować z picia ulubionego napoju, ponieważ systematyczne zabiegi z pewnością pozwolą się nam cieszyć białymi zębami mimo narażenia na przebarwienia. Czynniki wewnątrzpochodne, to takie, które działają na zęba podczas jego rozwoju na przykład stosowanie antybiotyków u dzieci. To czy uda się cofnąć zmianę kolorytu jednego, albo kilku zębów zależy od intensywności przebarwienia, a także stosowanej metody.

Część lekarzy poleca specjalne pasty wybielające, które trzeba co jakiś czas stosować i dają efekty, ale w niektórych przypadkach konieczne są bardziej inwazyjne sposoby wybielanie zębów Olsztyn, ale o doborze metody do pacjenta decyduje oczywiście dentysta. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Źródła przebarwień
Nick: