Dodany: 2018-03-22 13:22:37
 

Ile kosztuje wybielanie?

Jeśli chcesz skorzystać z wybielanie zębów olsztyn, to z pewnością interesuje Cię jakie koszty wiążą się z takim zabiegiem. Wiele zależy od metody jaką wybierze dla nas stomatolog oraz od cennika samego specjalisty, bo nie w każdym gabinecie za tą samą usługę zapłacimy tyle samo.

W Olsztynie możemy skorzystać między innymi z laserowego usuwania przebarwień na zębach. Również i tu spotkamy się z dwoma rodzajami, jeden z nich jest tańszy, przeprowadzany za pomocą akceleratora elektroluminescencyjnego. W tym wypadku koszt wybielania jednego zęba, to kwota około stu złotych. Dwa razy więcej zapłacimy za skorzystanie z akceleratora halogenowego. Jeśli zależy nam na wybielanie zębów Olsztyn w górnym i dolnym łuku, to łącznie usługa wyniesie nas około siedmiuset złotych.

W tańszej opcji kwota do zapłaty, to pięćset złotych. Cały zabieg nie trwa dłużej niż godzinę, a później możemy dokupić specjalne pasty oraz pianki, dzięki którym nasze zęby będą śnieżnobiałe aż do kolejnego zabiegu. Należy pamiętać o regularnym wybielaniu, bo stosowanie go raz na kilka lat będzie mało efektywne. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje wybielanie?
Nick: