Dodany: 2018-03-22 13:25:36
 

Palenie a kolor uzębienia

Palenie papierosów powoduje nie tylko nieprzyjemny zapach z ust, ale również niekorzystne zmiany zabarwienia zębów. Jeśli nie jesteśmy w stanie zrezygnować z używek, to powinniśmy przynajmniej zadbać o to, aby miały one jak najmniej negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Dyskomfort odczuwany przez osoby, które mają czasami nawet żółte zęby w wyniku wielu lat palenia papierosów, to główna przyczyna wizyt takich pacjentów w gabinecie stomatologa. Wstydzimy się nie tylko braków w uzębieniu, ale również zmiany kolorytu, która jest widoczna gołym okiem. Medycyna poszła bardzo do przodu i wybielanie zębów olsztyn nie stanowi większego problemu. Jednak żaden specjalista nie zagwarantuje nam, że przebarwienie, których nabawiliśmy się w ciągu kilku, albo kilkunastu lat znikną po zabiegu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Czasami potrzeba kilku sesji wybielanie zębów Olsztyn, aby efekt był widoczny. Poza tym musimy regularnie powtarzać zabieg co jakiś czas, aby znów nie doprowadzić do zaniedbań, które ciężko będzie cofnąć. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Palenie a kolor uzębienia
Nick: