Dodany: 2018-03-14 13:19:41
 

Ile kosztują implanty?

Jeśli w wyniku upadku straciłeś zęba, to z pewnością interesuje Cię ile kosztują implanty olsztyn. Otóż sprawa jest dość złożona, ponieważ koszty zazwyczaj nie kończą się na samym implancie.

W grę wchodzą również konsultacje stomatologiczne przed i po zabiegu, a jeśli mamy próchnice, kamień nazębny, albo zapalenie dziąseł, to najpierw musimy się wyleczyć, a dopiero później możemy podejść do zabiegu. Zanim jednak implanty Olsztyn będą mogły być wszczepione musimy poddać się jeszcze diagnostyce radiologicznej, co generuje kolejne koszty w wysokości stu pięćdziesięciu złotych. Samo wstawienie implantu, to inwestycja w wysokości od około dwóch do czterech tysięcy. Nie każdego stać na taki wydatek, dlatego niektóre gabinety rozkładają płatność na raty, co umożliwia przywrócenie pięknego uśmiechu również tym osobom, które niekoniecznie mogą jednorazowo aż tak narażać swój domowy budżet.

Mimo to wielu pacjentów rezygnuje z walki o przywrócenie pełnego uzębienia, ponieważ nawet opcja ratalna nie wchodzi w ich przypadku w grę. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztują implanty?
Nick: